Tam Zamanlı Öğretim Üyeleri

Aylin Alkaç

Öğretim Görevlisi

Tel: +90 212 359 6966
E-posta: alkacayl@boun.edu.tr
Ofis: TB 508

Ayşe Naz Bulamur

Profesör

Bölüm Başkan Yardımcısı / Yatay Geçiş Öğrenci Danışmanı
Tel: +90-212-359-7435
E-posta: naz.bulamur@boun.edu.tr
Ofis: TB 524

Başak Demirhan

Doktor Öğretim Üyesi

Çift Anadal Programları Koordinatörü

Tel: +90-212-359-6626
E-posta: basak.demirhan boun.edu.tr
Ofis: TB 460

Myrto Drizou

Doktor Öğretim Üyesi

Yan dal Program Koordinatörü / 1. Sınıflar Danışmanı
Tel: +90-212-359-6971
E-posta: myrto.drizou@boun.edu.tr
Ofis: TB 440

Emine Fişek

Doçent Doktor

Tel: +90-212-359-6625
E-posta: emine.fisek@boun.edu.tr
Ofis: TB 475

Kim Fortuny

Profesör

Erasmus Koordinatörü
Tel: +90-212-359-6626
E-posta: fortuny@boun.edu.tr
Ofis: TB 460

Özlem Görey

Doçent Doktor

4. Sınıflar Danışmanı / Öğrenci Affı Danışmanı
Tel: +90 212 359 4922
E-posta: gorey@boun.edu.tr
Ofis: TB 420

Matthew Gumpert

Profesör

Lisansüstü Danışmanı / Metin Yazarlığı Sertifika Programı Koordinatörü
Tel: +90 (212) 359-4689
E-posta: matthew.gumpert@boun.edu.tr
Ofis: TB 475

Burcu Kayışçı Akkoyun

Doktor Öğretim Üyesi

Yaz Okulu Koordinasyon Kurulu Üyesi
Tel: +90 0212 359 7440
E-posta: burcu.akkoyun@boun.edu.tr
Ofis: TB 529

Jameson Kismet Bell

Doktor Öğretim Üyesi

Tel: +90 212 359 6971
E-posta: j.kismetbell@boun.edu.tr
Ofis: TB 440

Melih Levi

Doktor Öğretim Üyesi

Tel: +90 212 359 6970
E-posta: melih.levi@boun.edu.tr
Ofis: TB 430

Özlem Öğüt Yazıcıoğlu

Doçent Doktor

Film Çalışmaları Sertifika Programı Koordinatörü
Tel. +90 212 359 6625
E-posta: ozlemogu@boun.edu.tr
Ofis: TB 475

Hande Tekdemir

Doçent Doktor

Tel. +90 0212 359 6959
E-posta: hande.tekdemir@boun.edu.tr
Ofis: TB 425

Aslı Tekinay

Profesör

Bölüm Başkanı / Amerikan Çalışmaları Sertifika Programı Koordinatörü / Lisansüstü Danışmanı
Tel: +90 0212 359 4922
E-posta: tekinay@boun.edu.tr
Ofis: TB 420

Cihan Yurdaün

Öğretim Görevlisi

İkinci Sınıflar Danışmanı / Üçüncü Sınıflar Danışmanı
Tel: +90 212 359 6959
E-posta: cihan.yurdaun@boun.edu.tr, ncyurdaun@gmail.com
Ofis: TB 425